Strona główna
Nasza szkoła
Jesteśmy z niej dumni
Nasi uczniowie

   W związku z coraz liczniejszymi przypadkami oszustw wobec osób starszych Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie oraz Małopolski Kurator Oświaty zaproponowali projekt pt. „Wnuczka, wnuczek edukuje – babcia, dziadek się stosuje”. Jego celem było poinformowanie seniorów jak nie stać się ofiarą oszustwa, a tym samym nie stracić oszczędności i uniknąć nieprzyjemnej sytuacji. W naszej szkole do projektu przystąpiły oddziały zerowe. Dziewczynki poprzez nagrane filmy, wykonany rysunek oraz komiks ostrzegały swoich dziadków i osoby starsze przed oszustami. Dzielne wnuczki z zaangażowaniem tłumaczyły metody stosowane przez oszustów, pięknie wcieliły się w swoje role, wykonały śliczne rysunki. Mamy nadzieję, że przygotowany materiał dotrze do jak największej grupy seniorów, którzy zapamiętają ostrzeżenia. Wam kochane Dzieci i drodzy Rodzice serdecznie dziękujemy za włączenie się w realizację projektu.

REALIZACJA PROJEKTU W ODDZIAŁACH ZEROWYCH

 

Jeśli nie wiesz jak zalogować się do dziennika,
kliknij tutaj

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Formularz logowania

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II we Florynce

Florynka 64
33-332 Florynka
tel. (fax) 18 447 16 22

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.