Strona główna
Nasza szkoła
Jesteśmy z niej dumni
Nasi uczniowie

   Dnia 20 października odbyła się w naszej szkole ważna uroczystość, ślubowanie klas pierwszych. To bardzo ważne wydarzenie, nie tylko dla najmłodszych, ale również dla ich rodziców. Na uroczystości gościliśmy Wójta Gminy Grybów p. Jacka Migacza, dyrekcję szkoły p. Małgorzatę Strytyńską oraz Rodziców dzieci klas pierwszych. Zanim pierwszoklasiści zostali przyjęci do grona społeczności szkolnej, musieli przedstawić to, czego już nauczyli się w naszej szkole. Gotowi, odświętnie ubrani i bardzo przejęci przystąpili do zaprezentowania swoich umiejętności. Z wielkim zapałem śpiewali piosenki, recytowali wiersze oraz odpowiadali na pytania zawarte w „Katechizmie Polskiego Dziecka”. Podniosłym momentem uroczystości było ślubowanie, które wzbudziło wiele emocji. Aktu pasowania „magicznym ołówkiem” dokonała pani dyrektor. Tym samym pierwszaki zostali włączeni do społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II we Florynce. Po skończonym pasowaniu, nowo przyjęci uczniowie otrzymali przygotowane przez  p. Wójta, Rodziców oraz Samorząd Uczniowski upominki. Mamy nadzieję, że wszyscy z uśmiechem na twarzy będą wspominać tę piękną uroczystość, a pierwszoklasiści z równie wielkim zapałem jak dzisiaj, będą zdobywać wiedzę w naszej szkole. Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej edukacji!

GALERIA

Jeśli nie wiesz jak zalogować się do dziennika,
kliknij tutaj

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Formularz logowania

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II we Florynce

Florynka 64
33-332 Florynka
tel. (fax) 18 447 16 22

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.