Aktualności, ogłoszenia

   Nowy rok szkolny rozpoczęliśmy 3 września o godzinie 8:00  uroczystą Mszą Świętą , którą sprawował ksiądz proboszcz Mariusz Tomaka.
   Po zakończeniu Mszy Świętej za Pocztami Sztandarowymi przemaszerowaliśmy
z kościoła do naszej szkoły, gdzie odbyła się dalsza część inauguracji roku szkolnego 2018/2019. W szkole wspólnie odśpiewaliśmy Hymn Polski, a następnie obejrzeliśmy akademię przygotowaną przez uczniów klas trzecich oddziałów gimnazjalnych  i klasę VI szkoły podstawowej pod opieką nauczycieli P. Katarzyny Stach, P. Ireny Sekuły, P. Katarzyny Rzemińskiej i P. Jacka Biela. Hasłem przewodnim były słowa "Woła nas szkoła". Uczniowie w montażu słowno - muzycznym pożegnali wakacje i z uśmiechem na twarzy powitali szkołę, nauczycieli, kolegów i koleżanki oraz uczniów klas pierwszych szkoły podstawowej. Ponadto przypomnieli wszystkim o 79 rocznicy wybuchu II wojny światowej i o tym, że wówczas dzieci nie mogły pójść do szkoły, nawołując przy tym abyśmy wszyscy troszczyli się o to,  by nie było więcej wojen. Na zakończenie akademii przywołane zostały także słowa naszego patrona św. Jana Pawła II, przypominające nam wartości jakimi powinniśmy kierować się w życiu.
   Po występach głos zabrała Pani wicedyrektor Maria Oleksy. Powitała wszystkich przybyłych: rodziców, nauczycieli, pracowników oraz uczniów. Przedstawiała wychowawców klas i życzyła wszystkim udanego roku szkolnego.
   Na zakończenie wychowawcy spotkali się jeszcze ze swoimi podopiecznymi w klasach przekazując dalsze szczegóły dotyczące nowego roku szkolnego.

GALERIA ZDJĘĆ

 

 

E-Dziennik

Jeśli nie wiesz jak zalogować się do dziennika,
kliknij tutaj

Plan lekcji

RODO

BUDŻET I MAJĄTEK

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Formularz logowania

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II we Florynce

Florynka 64
33-332 Florynka
tel. (fax) 18 447 16 22

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.