Aktualności, ogłoszenia

   Zakończenie roku szkolnego tradycyjnie rozpoczęło się Mszą Św. w kościele parafialnym . Podczas Liturgii nastąpiło pożegnanie Sztandaru Gimnazjum oraz ceremonia przekazania Sztandaru SP .
   Następnie w orszaku wróciliśmy do szkoły. Po uroczystym przemówieniu pani Dyrektor Absolwenci klasy VIII oraz III a i III b Gimnazjum przedstawili inspirujący do głębszej refleksji montaż słowno- muzyczny „Tu został nasz ślad”…. Pieczę nad częścią artystyczną sprawowali wychowawcy : Aleksandra Gurbowicz, Katarzyna Stach oraz Katarzyna Rzemińska. Wzruszona młodzież dziękowała dyrekcji i nauczycielom za wielki trud, życzliwość, cierpliwość, serce, dobre słowo i wychowanie. W dowód wdzięczności życząc satysfakcji z realizacji zawodowych zamierzeń wręczyli kwiaty nauczycielom. Absolwenci złożyli Rotę Ślubowania w obecności Sztandarów Szkoły. Klasa VII na pamiątkę wspólnie spędzonych lat przygotowała dla nich upominki w postaci kubeczka.
   Po akademii wszystkim uczniom zostały wręczone nagrody za wysokie wyniki w nauce, 100 % frekwencję, za osiągnięcia sportowe, działalność w organizacjach uczniowskich oraz wysokie lokaty w różnorodnych konkursach szkolnych i gminnych. Rodzicom zostały wręczone listy gratulacyjne. Następnie uczniowie udali się do swoich sal lekcyjnych, aby spotkać się z wychowawcą i otrzymać świadectwa.
   Kolejny rok szkolny odszedł do historii….a przed nami tak bardzo upragnione i pełne wrażeń wakacje.

GALERIA

E-Dziennik

Jeśli nie wiesz jak zalogować się do dziennika,
kliknij tutaj

Bezpieczna Szkoła

Plan lekcji

RODO

BUDŻET I MAJĄTEK

Szkoła z Misją

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Formularz logowania

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II we Florynce

Florynka 64
33-332 Florynka
tel. (fax) 18 447 16 22

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.