Doradztwo zawodowe

   Co roku pod koniec września uczniowie naszej szkoły wybierają swoich przedstawicieli, czyli MAŁY SAMORZĄD. Tak było i w tym roku. Wybory poprzedziła kampania, w czasie której kandydaci prezentowali siebie i swoje pomysły na plakatach, które zawisły na korytarzach naszej szkoły. Do walki o miano przewodniczącego szkoły stanęli:

Aleksandra Romanek z kl. 8

Maria Motyka z kl. 8

                                                                  Krystian Jamro z kl. 7

                                                                  Wiktoria Nowak z kl. 6

                                                                  Hubert Stolarczyk z kl. 5

                                                                  Kamil Podwika z kl. 5

   Większością głosów przewodniczącą szkoły została Marysia Motyka z kl.8. Pozostali kandydaci także będą tworzyć nasz Samorząd Szkolny, liczymy na ich pomysłowość i zaangażowanie. Gratulujemy wszystkim kandydatom odwagi i chęci do tego, aby działać na rzecz całej społeczności szkolnej, powodzenia!

 

Jeśli nie wiesz jak zalogować się do dziennika,
kliknij tutaj

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Formularz logowania

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II we Florynce

Florynka 64
33-332 Florynka
tel. (fax) 18 447 16 22

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.