Konkursy

 

Dnia 15 grudnia już po raz trzeci w naszej szkole odbył się zorganizowany przez Pana Jacka Biela konkurs "Świąteczne Must Be The Music "

Wśród występujących wyróżniono trzy kategorie: 

 

Kategoria kl. 0-2 Szkoły Podstawowej
1. Paulina Siuta i Hanna Stach kl. 0a "Skrzypi wóz"
2. Magdalena Broda i Maja Baran kl. 0b "Od serca do ucha"
3. Gabriela Koszyk i Marcelina Hotloś kl. 1 "Przybieżeli do Betlejem"
4. Hubert Stolarczyk i Franciszek Furtak kl. 2 "Gore Gwiazda Jezusowi"
Kategoria kl. 3-6 Szkoły Podstawowej
1. Natalia Szyszka kl. 3a "Dzisiaj w Betlejem"
2. Eliza Drąg kl. 3a "Skrzypi wóz"
3. Wiktoria Cabak i Wiktoria Witek kl. 3b "Gdy Pan Jezus się Narodził"
4. Wiktoria Szyszka kl. 4a "Skrzypi wóz"
5. Krystian Jamro i Oliwia Kmak kl. 4b "Przybieżeli do Betlejem"
6. Aleksandra Romanek i Zuzanna Pasoń kl. 5 "Jest taki dzień"
7. Milena Baran i Aleksandra Skrabska kl. 6 "Święta w nas"
Kategoria kl. 7 Szkoły Podstawowej - 3 Gimnazjum
1. Gabriela Radzik i Gabriela Siedlarz kl. 2a  "Mario czy Ty wiesz?"
2. Patrycja Grybel i Szymon Szyszka kl. 2b "Cicha Noc"
3. Wiktoria Motyka i Justyna Ligęza kl. 3b "Lulaj, że Jezuniu"
4. Katarzyna Zielińska kl. 3c "Lulaj, że Jezuniu"

 

W trakcie konkursu zaprezentowali się wokaliści i dwuosobowe zespoły z naszej szkoły. Uczestnicy pokazali nie tylko swoje niesamowite zdolności wokalne, ale także umiejętności gry na instrumentach. Przesympatyczną atmosferę podczas konkursu podtrzymywali prowadzący – Julia Pasoń i Tomasz Siedlarz, którzy znakomicie wcielili się w swoje role.
Występujących oceniało JURY w składzie: Pani Dyrektor Małgorzata Strytyńska, oraz Panie Dorota Lichoń, Elżbieta Stadnik i Katarzyna Stach.

Na medal spisali się również: nasza publiczność, która dzielnie dopingowała uczestników oraz uczniowie, którzy umilali nam czas podczas przerw swoimi występami tanecznymi i wokalno - tanecznymi.

WYNIKI KONKURSU

Kategoria kl. 0-2 Szkoły Podstawowej 
I miejsce Magdalena Broda i Maja Baran kl. 0b "Od serca do ucha"
II miejsce Paulina Siuta i Hanna Stach kl. 0a "Skrzypi wóz"
III miejsce Gabriela Koszyk i Marcelina Hotloś kl. 1 "Przybieżeli do Betlejem"
III miejsce Hubert Stolarczyk i Franciszek Furtak kl. 2 "Gore Gwiazda Jezusowi"
Kategoria kl. 3-6 Szkoły Podstawowej
I miejsce Wiktoria Cabak i Wiktoria Witek kl. 3b "Gdy Pan Jezus się Narodził"
II miejsce Wiktoria Szyszka kl. 4a "Skrzypi wóz"
III miejsce Milena Baran i Aleksandra Skrabska kl. 6 "Święta w nas"
Kategoria kl. 7 Szkoły Podstawowej - 3 Gimnazjum
I miejsce Gabriela Radzik i Gabriela Siedlarz kl. 2a  "Mario czy Ty wiesz?"
II miejsce Patrycja Grybel i Szymon Szyszka kl. 2b "Cicha Noc"
III miejsce Wiktoria Motyka i Justyna Ligęza kl. 3b "Lulaj, że Jezuniu"
III miejsce Katarzyna Zielińska kl. 3c "Lulaj, że Jezuniu"

Wszystkim występującym (nie tylko wygranym) GRATULUJEMY i zapraszamy do udziału już za rok.

Zdjęcia z tego wydarzenia dostępne w galerii.

E-Dziennik

Jeśli nie wiesz jak zalogować się do dziennika,
kliknij tutaj

Plan lekcji

RODO

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Formularz logowania

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II we Florynce

Florynka 64
33-332 Florynka
tel. (fax) 18 447 16 22

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.