Strona główna
Nasza szkoła
Jesteśmy z niej dumni
Nasi uczniowie

   18 maja nasza szkoła obchodziła Święto Patrona Szkoły - Świętego Jana Pawła II. Jest to dzień urodzin Tego Wielkiego Polaka. Cała społeczność uczniowska wraz z Gronem Padagogicznym, Dyrekcją oraz rodzicami uczestniczyła w uroczystej Mszy Świętej odprawionej przez ks. Mariusza Wrzesińskiego w parafialnym kościele. Następnie wszyscy udali się do szkoły na dalsze obchody Święta.  W szkole obejrzeliśmy piękną akademię przygotowaną przez kl. 8b pod kierunkiem p. A. Aleksander, p. K. Stach oraz  p. D. Lichoń.  Przedstawienie pt. "Nie lękajcie się..." oparte było na wybitnym dziele Jana Pawła II "Tryptyku rzymskim". Widownia została obdarowana przez aktorów sentencjami autorstwa Papieża Polaka. Po akademii pani dyrektor wręczyła nagrody i dyplomy tym uczniom, którzy wzięli udział w szkolnym konkursie literacko-plastycznym poświęconym osobie i nauce Świętego Jana Pawła II. 

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO

Kategoria ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE I KLASY I - III

Zajęte miejsce Nazwisko i imię Klasa
I Żywczak Nina III a
II Broda Dawid II a
III Kiełbasa Paulina III b
Wyróżnienie Jarecka Aleksandra 0 a
Wyróżnienie Siuta Katarzyna  I a
Wyróżnienie Gruca Dariusz I b

Kategoria IV - VIII

Zajęte miejsce Nazwisko i imię Klasa
I Broda Magdalena V b
II Dryja Natalia V b
III Borek Amelia IV
Wyróżnienie Siuta Kamil VI

WYNIKI KONKURSU LITERACKIEGO

Kategoria ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE I KLASY I - IV

Zajęte miejsce Nazwisko i imię Klasa
I Baran Maja IV
II Ogorzały Nadia I b
III Siuta Paulina IV

Kategoria ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE I KLASY V - VIII

Zajęte miejsce Nazwisko i imię Klasa
I Drąg Eliza VIII a
II Żywczak Amelia V b
III Pękala Szymon VI
Wyróżnienie Siuta Albert VIII b

 

GALERIA

Jeśli nie wiesz jak zalogować się do dziennika,
kliknij tutaj

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Formularz logowania

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II we Florynce

Florynka 64
33-332 Florynka
tel. (fax) 18 447 16 22

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.