Miniony czas w naszym przedszkolu upłynął pod znakiem troski o Ziemię Grupa "Zuchów" i "Odkrywców" z zaangażowaniem zgłębiały tematykę przyrody, ucząc się, jak dbać o naszą planetę i dlaczego jest to tak ważne. Rozmawialiśmy o ekologii, ochronie środowiska oraz o tym, jak codzienne wybory wpływają na świat wokół nas. Zwieńczeniem naszych działań była wspólna akcja sprzątania świata. Uzbrojeni w rękawice i worki, wyruszyliśmy, by zadbać o najbliższą okolicę - wspólnie udało nam się zrobić coś dobrego dla naszej planety!