Aktualności, ogłoszenia

   23 listopada w naszej szkole obchodziliśmy tradycyjne andrzejki. O świetną zabawę przy muzyce dbał profesjonalny Wodzirej Adi, który zapewnił mnóstwo atrakcji i radości wszystkim uczniom naszej szkoły - od  najmłodszych przedszkolaków po ósmoklasistów. Oprócz tańców, były też konkursy, zabawy oraz tradycyjne wróżby, które prowadzili uczniowie z klasy 8a oraz 5b. W salach lekcyjnych uczniowie mieli też poczęstunek, o który jak zawsze zadbali niezawodni Rodzice. W tym miejscu bardzo dziękujemy Radzie Rodziców, która zapewniła fundusze na zorganizowanie naszych andrzejek. 

GALERIA

  Przedstawiciele Naszej Szkoły brali udział w Gminnych Obchodach 104 Rocznicy Odzyskania Niepodległości zorganizowanych w tym roku w Binczarowej. Najpierw odbyła się Msza Święta za Ojczyznę w kościele parafialnym. Kaznodzieją był nasz ksiądz Mariusz Wrzesiński SCJ, który wygłosił poruszające kazanie na temat wartości patriotycznych, zwłaszcza podkreślając znaczenie hasła "Bóg, Honor, Ojczyzna" w życiu Polaków i także w wychowaniu młodego pokolenia. Po Mszy Świętej za Ojczyznę, uczestniczyliśmy w przemarszu na cmentarz z I wojny światowej, gdzie pod Krzyżem delegacje złożyły wieńce i kwiaty. Przemarszowi towarzyszyła Orkiestra OSP Florynka pod batutą Pana Andrzeja Szafrańskiego. W szkole odśpiewaliśmy hymn narodowy i wysłuchaliśmy okolicznościowego przemówienia Pana Wójta Jacka Migacza. Następnie oglądaliśmy występy dzieci z GOK Filia Binczarowa, które przygotowały krakowiaka; przeżywaliśmy również monodram "Brzmienie Wolności" zaprezentowany przez Szkołę w Binczarowej; występy zakończył mini - koncert pieśni patriotycznych Orkiestry Dętej OSP Florynka i zespołu wokalnego "One Dream" z GOK Filia Binczarowa. Miłym akcentem całej uroczystości było wręczenie nagród w konkursie pod hasłem "Nie zmarnujcie niepodległości". Był to Gminny Konkurs Plastyczny zorganizowany przez Panią Annę Radzik z Filii GOK w Binczarowej. W tym konkursie brali udział również uczniowie naszej Szkoły, którzy zdobyli nagrody i wyróżnienia. II miejsce w kategorii klas IV - VIII zdobyła Magdalena Pękala z klasy VIII "a" oraz Justyna Święs z klasy VI. Wyróżnienia zdobyli Zofia Grybel z klasy VIII "b" oraz Sebastian Obrębski z klasy VI. Nagrodzonym i wyróżnionym uczniom gratulujemy.

GALERIA

PRACA PSYCHOLOGA SZKOŁY PODSTAWOWEJ

IM. JANA PAWŁA II WE FLORYNCE

od 01 WRZEŚNIA 2022 r.

 

Poniedziałek 12.15 - 15.15
Środa 7.30 - 12.00
Piątek 12.15 - 15.15

 

 

Na podstawie art. 35  ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku ustawy o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2021 roku  poz. 1899 z późn. zm.) oraz Decyzji Wójta Gminy Grybów znak: IR.6844.4.2020.PŻ z dnia 08.02.2022 roku o ustanowieniu trwałego zarządu - Dyrektor Szkoły Podstawowej we Florynce podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości będącej w trwałym Zarządzie Szkoły Podstawowej we Florynce przeznaczonej  do wydzierżawienia

Lp

Oznaczenie nieruchomości

Powierzchnia

Położenie

Sposób zagospodarowania nieruchomości

Termin wnoszenia opłat

Przeznaczenie

Tytuł własności

Uwagi

1

Działka ewidencyjna  nr 325/1

Objęta KW Nr NS1G/46419/6

teren o pow. 0,0010ha stanowiący część działki nr 325/1

Florynka

teren zabudowany urządzeniami telekomunikacyjnymi

Czynsz dzierżawny płatny z góry za cały rok – płatny do 31 marca danego roku

Działka przeznaczona do wydzierżawienia na cele związane z infrastrukturą telekomunikacyj-ną na okres 3 lat

Własność:  Gmina Grybów w trwałym zarządzie Szkoły Podstawowej       we Florynce

teren związany umową dzierżawy do dnia 30 września 2022 roku

Minimalne stawki czynszu za dzierżawę i wynajem  składników mienia komunalnego lub ich części zostały ustalone na podstawie Zarządzenia Wójta Gminy Grybów Nr 180/2021 z dnia 20 grudnia 2021 roku zamieszczonego w BIP Urzędu Gminy Grybów pod adresem: https://bip.malopolska.pl/uggrybow,a,2073075,zarzadzenie-nr-1802021-wojta-gminy-grybow-z-dnia-20-grudnia-2021-r-w-sprawie-ustalenia-minimalnych-s.html oraz Zarządzenia Wójta Gminy Grybów Nr 134/2021 z dnia 23 września 2021 r. w sprawie ustalenia minimalnych stawek czynszu za wynajem pomieszczeń lub ich części w oświatowych jednostkach organizacyjnych Gminy Grybów zamieszczonego w BIP Urzędu Gminy Grybów pod adresem:https://bip.malopolska.pl/uggrybow,a,2009157,zarzadzenie-nr-1342021-wojta-gminy-grybow-z-dnia-23-wrzesnia-2021-r-w-sprawie-ustalenia-minimalnych-.html

Niniejszy wykaz podaje się do publicznej wiadomości na okres 21 dni tj. od dnia 15.09.2022 roku do 4 października 2022 roku na tablicy ogłoszeń Szkoły Podstawowej we Florynce, Urzędu Gminy Grybów, na stronie  internetowej Szkoły Podstawowej we Florynce: www.spflorynka.pl

Szczegółowych informacji dotyczących nieruchomości objętych niniejszym wykazem udziela się w Sekretariacie Szkoły Podstawowej we Florynce.

 

                                                                                                                         Dyrektor Szkoły Podstawowej we Florynce      

                                                                                                                          Małgorzata Strytyńska

   Nowy rok szkolny rozpoczęliśmy 1 września o godzinie 8.00 uroczystą Mszą Świętą, którą sprawował ksiądz proboszcz Mariusz Tomaka. Po zakończeniu Mszy Świętej przemaszerowaliśmy wraz z Pocztem Sztandarowym z kościoła do naszej szkoły, gdzie odbyła się dalsza część inauguracji roku szkolnego 2022/2023. Odśpiewaliśmy wspólnie Hymn Szkoły, a następnie obejrzeliśmy akademię przygotowaną przez uczniów klasy Va i Vb pod kierunkiem swoich wychowaczyń.

  Uczniowie w montażu słowno- muzycznym pożegnali wakacje i z uśmiechem na twarzy powitali Panią Dyrektor, nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców oraz koleżanki i kolegów, zwłaszcza tych, którzy pierwszy raz przekroczyli mury naszej szkoły. Piątoklasiści zobrazowali wyjątkowość naszej szkoły, która jest dla nas drugim domem, poprzez zbudowanie budynku szkoły z klocków, na których widniały hasła: PASJA, RADOŚĆ, MĄDROŚĆ, ZAANGAŻOWANIE, HUMOR, OKRYWANIE, DOBRO, WIEDZA, ODPOWIEDIALNOŚC, IDEA, KREATYWNOŚĆ, ENTUZJAZM, MISJA, RZETELNOŚĆ, UŚMIECH, PRAWDA, SUKCES, CIEPŁO. Przecięcie biało-czerwonej wstęgi otworzyło nowy rok szkolny. Uczniowie życzyli wszystkim samych naukowych sukcesów oraz poprosili Patrona naszej szkoły, św. Jana Pawła II, o wstawiennictwo dla nas w sprostaniu wyzwaniom, jakie niesie nowy rok szkolny.

Po przedstawieniu głos zabrała Pani Dyrektor, która powitała wszystkich przybyłych na uroczystość, przedstawiła wychowawców klas i życzyła udanego roku szkolnego. Na zakończenie uczniowie udali się do sal na spotkania ze swoimi wychowawcami.

GALERIA

Jeśli nie wiesz jak zalogować się do dziennika,
kliknij tutaj

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Formularz logowania

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II we Florynce

Florynka 64
33-332 Florynka
tel. (fax) 18 447 16 22

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.