Aktualności, ogłoszenia

   Dzień 21 czerwca 2022 r. (tj. wtorek) na trwałe przeszedł do historii naszej szkoły i miejscowości. W tym dniu świętowaliśmy otwarcie wielofunkcyjnych boisk sportowych, które powstały z myślą o dzieciach, młodzieży i mieszkańcach Florynki, wyróżniających się zamiłowaniem do sportu.

   Tego dnia do Florynki przybyło wielu zaproszonych Gości. Uroczystość rozpoczęła się oficjalnym przecięciem wstęgi, w czasie którego uczniowie wypuścili balony symbolizujące kolorowe koła olimpijskie. Pan Jacek Migacz, Wójt Gminy Grybów, otwarł bramkę boiska i wspólnie z Panią Małgorzatą Strytyńską, Dyrektorem Szkoły Podstawowej i Panem Grzegorzem Karakułą, Sołtysem wsi Florynka, zaprosili zebranych do nowego obiektu sportowego.

   Po oficjalnym powitaniu nastąpił akt poświęcenia wielofunkcyjnych boisk sportowych, którego dokonał ksiądz proboszcz Mariusz Tomaka. Następnie uczniowie zaprezentowali swoje zdolności artystyczne i sportowe. Uczniowie klasy 7b w swoim wystąpieniu wspominali Jana Pawła II, Patrona naszej szkoły, i Jego zamiłowanie do sportu – codzienną gimnastykę, bieganie, jazdę na nartach i pływanie. Dzieci z klasy Ob, Ia i IIb zaprezentowały przybyłym na uroczystość Gościom przepiękne układy taneczne. Natomiast najstarsi uczniowie, chłopcy z klas ósmych, rozegrali mini mecz piłki nożnej. Do rywalizacji sportowej zagrzewały ich cheerleaderki w przepięknym układzie choreograficznym z błyszczącymi pomponami i piosenka w wykonaniu uczennicy klasy 4a pt. „Łowcy – mundial będzie nasz”.

   Na koniec, uczniowie dokonali dekoracji złotymi medalami Państwa, którzy włożyli swój wysiłek i serce w powstanie tego obiektu. Wszyscy życzyli uczniom, by spełniali swoje sportowe marzenia.

OTWARCIE BOISKA WIELOFUNKCYJNEGO WE FLORYNCE

GALERIA

Jeśli nie wiesz jak zalogować się do dziennika,
kliknij tutaj

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Formularz logowania

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II we Florynce

Florynka 64
33-332 Florynka
tel. (fax) 18 447 16 22

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.