Konkursy

    Mimo deszczowej aury dzień 14 maja w pamięci dzieci z grupy 0 a i 0 b na długo pozostanie miłym wspomnieniem. W tym właśnie dniu odbył się I Miejsko – Gminny Przegląd Przedszkolnych Zespołów Tanecznych w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Stróżach pod patronatem Wójta Gminy Grybów pana Jacka Migacza.
    Obie grupy naszej szkoły przygotowane przez panią Marię Szczęsną oraz panią Magdalenę Karolską zachwyciły zebranych gości oraz liczną publiczność. Dzieci z grupy 0 a zaprezentowały taniec do piosenki z filmu „Shrek”, natomiast grupa 0 b przeniosła organizatorów w szalone lata 60 – te tańcem „Letʼs Twist Again”. Przegląd oprócz zaprezentowania dorobku artystycznego i popularyzacji różnych form tanecznych był okazją do integracji dzieci, które oklaskami nagradzały występujących.
    Po zakończeniu Przeglądu każdy z uczestników otrzymał złoty medal oraz słodki upominek. Obu grupom naszej szkoły gratulujemy pięknego występu mając nadzieję, że talent taneczny będzie się w nich nadal rozwijał.  

GALERIA

Jeśli nie wiesz jak zalogować się do dziennika,
kliknij tutaj

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

Formularz logowania

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II we Florynce

Florynka 64
33-332 Florynka
tel. (fax) 18 447 16 22

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.