Aktualności, ogłoszenia

   Jak co roku w październikowe dni, Szkolne Koło Caritas prowadziło zbiórkę na rzecz zdolnej, lecz ubogiej młodzieży. Kwesta ta organizowana przez Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, w tym roku odbywała się pod hasłem: „Non abiate paura. Nie lękajcie się otworzyć drzwi Chrystusowi”. Ta najbardziej chyba znana na świecie wypowiedź Jana Pawła II pochodzi z jego homilii wygłoszonej 22 października 1978 roku podczas mszy świętej na placu św. Piotra w Rzymie. Otwierać drzwi Chrystusowi można również poprzez otwarcie się na drugiego człowieka, zauważenie jego trosk i potrzeb. Taki właśnie był cel i tej zbiórki. Pomoc… Wszyscy Ofiarodawcy otrzymali naklejkę z podobizną tego Wielkiego Polaka, którego życie było powierzeniem się Maryi i  troska o tych najbardziej potrzebujących. Najmłodsi Dobroczyńcy otrzymali również kolorowanki i balony. Każdemu kto włączył się w ten żywy pomnik Jana Pawła II składamy Bóg Zapłać!.

GALERIA

   W ostatni piątek - 8 października odbyło się w naszej szkole ŚLUBOWANIE KLAS I. W uroczystości tej oprócz 26 Pierwszoklasistów oraz ich wychowawczyń udział wzięli: Rodzice, P. Dyrektor, Ksiądz Proboszcz oraz Wójt Gminy Grybów - p. Jacek Migacz. Dzieci pięknie wystąpiły, pokazując jak dużo już umieją - recytują, śpiewają i tańczą. Złożyły też uroczyste ślubowanie oraz zostały pasowane na pełnoprawnych uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II we Florynce. Z okazji przyjęcia w grono naszej szkolnej rodziny uczniowie klasy I otrzymali piękne prezenty od swoich Rodziców, Pana Wójta oraz Samorządu Uczniowskiego. Wszystkim Pierwszakom życzymy samych sukcesów i jak najpiękniejszej i najciekawszej szkolnej przygody, którą właśnie rozpoczęli.

GALERIA

BEZPIECZNY POWRÓT DO SZKOŁY !!!

 

Drodzy rodzice i uczniowie! 

Proszę o zapoznanie się ze szczegółowymi procedurami postępowania i zachowywania w szkole, w warunkach epidemii (link poniżej). 

ORGANIZACJA ROKU SZKOLNEGO 2021/2022 W WARUNKACH EPIDEMII

 

Jeśli nie wiesz jak zalogować się do dziennika,
kliknij tutaj

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Formularz logowania

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II we Florynce

Florynka 64
33-332 Florynka
tel. (fax) 18 447 16 22

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.