Aktualności, ogłoszenia

    Dnia 28 września 2018 roku w szkole podstawowej i oddziałach gimnazjalnych naszej szkoły odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Poprzedzone one były krótką kampanią wyborczą. Wszyscy kandydaci przygotowali plakaty prezentujące najważniejsze punkty ich programu. Tuż przed wyborami, podczas krótkiego apelu mieli oni także możliwość zaprezentowania swojej osoby na forum szkoły.
    Po apelu odbyły się wybory. Każdy uczeń otrzymał kartę do głosowania z nazwiskami kandydatów. Po podliczeniu wszystkich oddanych głosów wyłoniono następujące osoby wchodzące w skład Zarządu Samorządu Uczniowskiego:

Przewodniczący

Gabriela Ptak 

Zastępca

Franciszek Motyka 

Skarbnik

Aleksandra Romanek

Sekretarz

Milena Baran

    Wszystkim kandydatom dziękujemy za udział w wyborach, uczniom za oddane głosy, a zwycięzcom GRATULUJEMY
i życzymy owocnej pracy.

    Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia:  GALERIA

-

Kolejna edycja zbiórki nakrętek na rzecz chorych i potrzebujących dzieci z terenu Naszej Gminy zakończyła się sukcesem!

Dzieci i młodzież z placówek oświatowych Gminy Grybów oraz wielu ludzi dobrej woli już po raz piąty okazało wielkie serce. Tym razem udało się pomóc Dominice uczennicy z Polnej, która jest dzieckiem słabowidzącym. Wspólnie zebrano ponad 5 ton nakrętek!
Pieniądze uzyskane z tej zbiórki, zostały przeznaczone na zakup urządzenia lektorskiego. Jest to urządzenie komputerowe służące do
odczytywania głosem syntetycznym tekstu drukowanego. Urządzenie w łatwy sposób pomaga uzyskać dostęp do dowolnych materiałów drukowanych: przeczytać fakturę, pismo z urzędu, książkę czy artykuł w prasie. Łatwość obsługi i udźwiękowione menu dają Dominice poczucie samodzielności, ułatwiając jej codzienne życie i zapewniając rozrywkę związaną z dostępem do literatury.
Bardzo trudno słowami wyrazić wdzięczność jaką czuję. Dziękuję wszystkim za okazaną mi pomoc, za każdą jedną małą czy dużą nakrętkę. Będę nadal zbierać nakrętki dla innych potrzebujących dzieci, bo tylko tak mogę się odwdzięczyć. Wszystkich także do tego zachęcam. Jeszcze raz z całego serca dziękuję – Dominika z rodzicami

Cuda zdarzają się każdego dnia, dzielmy się dobrem – dobro powraca!

GALERIA

E-Dziennik

Jeśli nie wiesz jak zalogować się do dziennika,
kliknij tutaj

Plan lekcji

RODO

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Formularz logowania

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II we Florynce

Florynka 64
33-332 Florynka
tel. (fax) 18 447 16 22

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.