Aktualności, ogłoszenia

   
   Już po raz kolejny uczniowie naszej szkoły mieli okazję wziąć udział w projekcji dydaktycznej polegającej na pokazach nieba oraz symulacji ruchu ciał niebieskich.
   Lekcja astronomii odbyła się w specjalnej nadmuchiwanej kopule przenośnego planetarium.

GALERIA

    W dniu 25 marca 2019 r. uczniowie klas I – IV uczestniczyli w lekcji przyrody „na żywo” pt. „Mieszkańcy łąki  i lasu”. Spotkanie to było okazją do poszerzenia wiedzy jak i zdobycia nowych umiejętności.
    Niecodzienna forma przekazywania wiedzy stała się okazją do przełamywania lęków wobec świata zwierząt, które żyją można by powiedzieć  „w zasięgu ręki”. Uczniowie zobaczyli m. in. larwy żuków, świerszcze, ślimaki i karaczany. Nie zabrakło ciekawostek dotyczących np.  wpływu dżdżownicy na przyrodę i życie człowieka, cech charakterystycznych krocionogów.
    Mamy nadzieję, że takie lekcje pozostaną w pamięci naszych uczniów i zachęcą ich do głębszego poznawania tajników przyrody.

GALERIA

    Słowa piosenki właśnie o witaminkach stały się motywem przewodnim tegorocznego Święta Służby Zdrowia, które jak co roku obchodziliśmy w naszej szkole.
    Pani Dyrektor, zaproszeni goście oraz uczniowie, w krótkim przedstawieniu przygotowanym przez klasę 0 b, I i II mogli przekonać się, iż moc witamin tkwiąca w owocach i warzywach skłoniła nawet samą Babę Jagę „…że warto apetyt na słodycze pokonać…”.
    Mamy nadzieję, że uczniowie również od tej chwili docenią wartość zdrowego odżywiania i pyszne zdrowe obiadki w naszej stołówce będą znikały w oka mgnieniu.

GALERIA

      
    W dniach 1 – 2  kwietnia Szkolne Koło Caritas włączając się w ogólnopolską akcję „Żonkilowe Pola Nadziei” przeprowadziło zbiórkę pieniężną do puszek.
    Zebrane w ten sposób środki zostały przekazane na rozbudowę Sądeckiego Hospicjum, w którym brakuje miejsc dla chorych potrzebujących pomocy.
    Wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji DZIĘKUJEMY ❤️

Podziękowania od Sądeckiego Hospicjum.

GALERIA

 

Plan lekcji Szkoły Podstawowej - ZMIANY

Plan lekcji oddziałów gimnazjalnych

Plan lekcji nauczycieli - ZMIANY

W załącznikach do pobrania aktualne plany lekcji obowiązujące od 1 kwietnia 2019 r.

 

E-Dziennik

Jeśli nie wiesz jak zalogować się do dziennika,
kliknij tutaj

Plan lekcji

RODO

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Formularz logowania

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II we Florynce

Florynka 64
33-332 Florynka
tel. (fax) 18 447 16 22

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.