Aktualności, ogłoszenia

      ZAPROSZENIE

Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II we Florynce  
oraz nauczyciele poloniści  zapraszają do wzięcia udziału 

w XVIII Gminnym Konkursie Poetyckim pt.  „TWÓRCZOŚĆ WŁASNA”


Konkurs odbędzie się  12 grudnia 2019 roku (czwartek) o godzinie 1000 w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II we Florynce.

  • konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas szóstych, siódmych i ósmych z terenu Miasta i Gminy Grybów;

  • nauczyciele w poszczególnych szkołach proszeni są o przeprowadzenie wewnątrzszkolnego konkursu recytowania własnych utworów poetyckich,

  • zgłoszenie w konkursie należy przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z tekstami wierszy z nazwiskami ich autorów (w formacie WORD) lub wysłać pocztą (wg załączonego wzoru) do dnia 06 grudnia 2019 r. na adres:
    Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II we Florynce, Florynka 64, 33 – 332 Florynka;

  • zgłoszenie powinno zawierać: nazwę szkoły, imiona i nazwiska uczestników, klasę, imiona i nazwiska opiekunów, a także teksty recytowanych wierszy podpisane przez autorów,

  • oświadczenie rodziców stanowiące załącznik nr 1 do regulaminu należy dostarczyć do szkoły najpóźniej w dniu konkursu,

  • uczestnicy „Gminnego Konkursu Poetyckiego” prezentują 1 lub 2 utwory napisane przez siebie,

  • ocenie podlegać będzie jakość wiersza, a także sposób prezentacji,

  • maksymalna ilość uczestników z jednej szkoły nie może przekroczyć trzech osób.

W załączniku do pobrania regulamin konkursu:

REGULAMIN KONKURSU

 

 Kochani, zwracamy się do Was z ogromną prośbą!!!

W dniach 20-21 listopada w Naszej Szkole będzie organizowana zbiórka pieniędzy na leczenie 7 letniej Gabrysi Szewczyk, radosnej i uśmiechniętej dziewczynki, której beztroskie dzieciństwo zostało brutalnie przerwane w październiku. Guz pnia mózgu, IV stopień złośliwości, nieoperacyjny. Koszt leczenia jest ogromny. Stąd też pomysł na zorganizowanie zbiórki w Naszej Szkole. Całkowita kwota pozyskana ze zbiórki zostanie przekazana na leczenie dziewczynki.

Liczymy Na Waszą pomoc oraz wielkie serca!

 

 W dniach 11 – 13 września członkowie Szkolnego Koła Caritas wraz z opiekunami zorganizowali na terenie szkoły zbiórkę charytatywną na rzecz 14 letniego Kuby, mieszkańca Starej Wsi. Z plakatów i informacji organizatorów dowiedzieliśmy się, że chłopiec choruje na dystrofię mięśniową (zanik mięśni), która spowodowała, iż obecnie porusza się na wózku inwalidzkim. Rodzina wierzy jednak, że dzięki intensywnej rehabilitacji Kuba znów będzie chodził. Niestety rehabilitacja niesie ze sobą ogromne koszty i właśnie na jej prowadzenie odbywała się zbiórka. Każda złożona suma jest wyrazem dobroci serca i wrażliwości na drugiego, potrzebującego człowieka. Wszystkim ofiarodawcom w imieniu Kuby bardzo DZIĘKUJEMY.

GALERIA

W odpowiedzi na prośby misjonarzy, by wspomóc prowadzone przez nich ośrodki i szpitale m. .in. w Czadzie, Indiach, Zambii czy Republice Centralnej Afryki nasza szkoła przyłączyła się do akcji „Opatrunek na ratunek”.

Dzięki dobroci i hojności naszych uczniów i ich rodziców udało nam się łącznie zebrać aż 20,46 kg różnego rodzaju materiałów opatrunkowych, igieł, strzykawek, gumowych rękawiczek, termometrów, ciśnieniomierzy czy glukometrów.

Wszystkim biorącym udział w  Akcji z SERCA DZIĘKUJEMY , bo przyłączyliście się do pięknego dzieła niesienia pomocy innym. W zamian każdy z nas otrzymał coś najcenniejszego: świadomość, że gdzieś, choćby nawet w najdalszym krańcu świata żyje osoba, której mogliśmy pomóc.

DZIĘKUJEMY 

Opiekunowie Szkolnego Koła Misyjnego
Irena Sekuła
Anna Miarecka

 

 

Plan lekcji Szkoły Podstawowej

Plan lekcji nauczycieli

W załącznikach do pobrania aktualne plany lekcji obowiązujące od 16 września 2019 r.

 

Jeśli nie wiesz jak zalogować się do dziennika,
kliknij tutaj

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Formularz logowania

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II we Florynce

Florynka 64
33-332 Florynka
tel. (fax) 18 447 16 22

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.