Aktualności, ogłoszenia

   Dnia 22 czerwca 2018 roku odbyło się  zakończenie roku szkolnego 2017/2018.
   Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 8:00 Mszą Świętą w kościele parafialnym we Florynce. W czasie mszy wysłuchaliśmy pięknego okolicznościowego kazania wygłoszonego przez naszego księdza katechetę Bartosza Mrozka. Po homilii odbyło się uroczyste przekazanie sztandaru przez uczniów klasy trzeciej gimnazjum, młodzieży z klasy drugiej. Po Mszy Świętej za pocztami sztandarowymi udaliśmy się do szkoły gdzie wychowawcy wręczyli swoim uczniom świadectwa.
Podczas akademii na której przepiękny program artystyczny zaprezentowały dzieci ze szkoły podstawowej zostały wręczone nagrody za wysokie wyniki w nauce i osiągnięcia w konkursach. 
   Najbardziej poruszającym momentem naszych uroczystości był występ trzecich klas gimnazjum. Młodzież podczas wyjątkowej i wzruszającej akademii w sposób szczególny  pożegnała i podziękowała całej społeczności naszej szkoły: dyrekcji, nauczycielom, pracownikom szkoły, rodzicom i uczniom. Nie obyło się bez łez. Koniec spotkania umilony został drobnymi prezentami dla trzecioklasistów od młodszych kolegów i koleżanek – każdy z tegorocznych absolwentów dostał poduszkę emotikonkę.
   Na koniec głos zabrała Pani dyrektor Małgorzata Strytyńska życzyła wszystkim miłych, wesołych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji, a absolwentom energii i wytrwałości przy zdobywaniu wykształcenia, optymizmu w dążeniu do celu i spełnienia marzeń. Mimo iż żegnaliśmy w tym dniu trzecioklasistów wszyscy opuszczaliśmy mury naszej szkoły rozpoczynając wakacje z uśmiechem na twarzach.

Galeria.

 

E-Dziennik

Jeśli nie wiesz jak zalogować się do dziennika,
kliknij tutaj

Plan lekcji

RODO

BUDŻET I MAJĄTEK

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Formularz logowania

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II we Florynce

Florynka 64
33-332 Florynka
tel. (fax) 18 447 16 22

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.