Strona główna
Nasza szkoła
Jesteśmy z niej dumni
Nasi uczniowie

   Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022, po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią COVID-19, rozpoczęło się Mszą Św., po której wszyscy zgromadzeni przeszli do szkoły. Uroczystość została uświetniona występem uczniów klas ósmych, którzy słowem oraz tańcem- polonezem, oficjalnie pożegnali się ze szkołą. Uczniowie klas siódmych pożegnali kolegów i koleżanki, życząc im samych sukcesów w dalszym życiu, obdarowali ich upominkami oraz zadedykowali piosenkę "Ostatni raz z moją klasą". Łez i wzruszeń nie było końca. W czasie uroczystości Pani Dyrektor pogratulowała wszystkim uczniom wyników w nauce, a przede wszystkim tym, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem.  Ci uczniowie otrzymali nagrody książkowe, ufundowane przez Radę Rodziców. Rodzice uczniów z najwyższymi wynikami otrzymali listy gratulacyjne z rąk Pani Dyrektor. Wręczono też nagrody za stuprocentową  frekwencję, które ufundowała Spółdzielnia "Żaczek" oraz nagrody za udział i zdobycie wysokich miejsc w różnorodnych konkursach gminnych.

   Kolejny rok szkolny za nami. Chwilami było ciężko, chwilami radośnie, ale zapewne każdy będzie pozytywnie i miło wspominać miniony rok szkolny. Życzymy wszystkim udanych wakacji, a tym, którzy ukończyli naukę w naszej szkole niech zawsze przyświecają słowa naszego patrona św.  Jana Pawła II: "Musicie od siebie wymagać,  nawet gdyby inni od Was nie wymagali".

GALERIA

Jeśli nie wiesz jak zalogować się do dziennika,
kliknij tutaj

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Formularz logowania

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II we Florynce

Florynka 64
33-332 Florynka
tel. (fax) 18 447 16 22

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.