Strona główna
Nasza szkoła
Jesteśmy z niej dumni
Nasi uczniowie

   11 maja 2023r. odbył się Międzyszkolny Konkurs Językowy „Zostań Poliglotą Roku” zorganizowany przez wszystkich nauczycieli języków obcych pracujących w naszej szkole. Uczniowie pisali godzinny test leksykalno- gramatyczny, składający się z dwóch części (część języka angielskiego oraz część języka niemieckiego). Testy przygotowali nauczyciele pracujący poza terenem naszej gminy, za co serdecznie im dziękujemy. Ideą konkursu było wyłonienie Poligloty Roku – najlepszego ucznia, zarówno z j. angielskiego, jak i j. niemieckiego. Dodatkowo nagrodziliśmy Germanistę oraz Anglistę Roku, czyli uczniów, którzy uzyskali największą liczbę punktów z danego języka. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów i nauczycieli. Do udziału w konkursie zgłosiło się 24 uczniów z 13 szkół podstawowych z terenu Gminy i Miasta Grybów. Tytuł Poligloty Roku 2023 zdobyła Julia Kostrzewa - uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 w Grybowie. Germanistą Roku 2023 została Amelia Migacz ze Szkoły Podstawowej w Gródku, natomiast Anglistą Roku została Emila Święs ze Szkoły Podstawowej w Kąclowej. Zwycięzcy otrzymali piękne nagrody, które ufundowała Spółdzielnia Uczniowska „Żaczek” działająca na terenie naszej szkoły. Ponadto każdy uczestnik otrzymał dyplom oraz słodki upominek. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wszystkich zachęcamy do dalszej nauki języków obcych, ponieważ bez znajomości języków obcych bardzo trudno jest funkcjonować w dzisiejszym świecie.

GALERIA

Jeśli nie wiesz jak zalogować się do dziennika,
kliknij tutaj

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Formularz logowania

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II we Florynce

Florynka 64
33-332 Florynka
tel. (fax) 18 447 16 22

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.