Strona główna
Nasza szkoła
Jesteśmy z niej dumni
Nasi uczniowie

   Brawa i gratulacje dla ucznia klasy VI naszej szkoły - Kamila Siuty, który w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym na znaczek XXIII Ogólnopolskiej Pielgrzymki Rodziny Szkół im. Jana Pawła II na Jasną Górę pod hasłem: “Cywilizacja życia” zdobył wyróżnienie. Patronat Honorowy nad konkursem objął m.in. Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek, JE Ks. Bp Andrzej Jeż - Biskup Tarnowski. Zadaniem uczestników było wykonanie znaczka o średnicy 18 cm, uwzględniając idee związane z poszanowaniem życia, tradycją pielgrzymowania na Jasną Górę. Komisja konkursowa doceniła walory artystyczne i celność w ujęciu tematu, przyznając uczniowi naszej szkoły wyróżnienie. Kamil jest chłopcem utalentowanym, bierze udział w wielu konkursach szkolnych i pozaszkolnych, za wykonane prace zdobywa liczne nagrody i wyróżnienia. Życzymy mu dalszych sukcesów na polu artystycznym i rozwijania swoich zdolności plastycznych.

Jeśli nie wiesz jak zalogować się do dziennika,
kliknij tutaj

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Formularz logowania

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II we Florynce

Florynka 64
33-332 Florynka
tel. (fax) 18 447 16 22

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.