Strona główna
Nasza szkoła
Jesteśmy z niej dumni
Nasi uczniowie

   24 kwietnia w naszej szkole została zorganizowana przez p. Aleksandrę Gurbowicz, we współpracy z Samorządem Uczniowskim, akcja ekologiczna pod hasłem „Podaruj drugie życie odpadom”. Celem tego przedsięwzięcia było zwrócenie uwagi młodych osób na problematykę zagospodarowania odpadów. Stare, zużyte lub uszkodzone przedmioty zazwyczaj uważa się za zbędne, dlatego lądują w koszu. Tymczasem w wiele z nich można „tchnąć” nowe życie, zamieniając je w coś wyjątkowego.

   Zadaniem uczniów było wykonanie biżuterii, elementów garderoby, dekoracyjnych przedmiotów w 100 % z odpadów surowcowych takich jak np. plastikowe butelki, kartony, puszki, folia czy innych odpadów przeznaczonych do recyklingu. W nagrodę za zaangażowanie w naszą akcję uczniowie otrzymali bon „na niepytanie” do wykorzystania w bieżącym roku szkolnym na wybranej lekcji. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wykazali się niezwykłą kreatywnością. Młodym twórcom dbającym o przyrodę serdecznie gratulujemy.

GALERIA

Jeśli nie wiesz jak zalogować się do dziennika,
kliknij tutaj

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Formularz logowania

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II we Florynce

Florynka 64
33-332 Florynka
tel. (fax) 18 447 16 22

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.