Strona główna
Nasza szkoła
Jesteśmy z niej dumni
Nasi uczniowie

   6 czerwca 2024r. odbył się Międzyszkolny Konkurs Językowy „Zostań Poliglotą Roku” zorganizowany przez wszystkich nauczycieli języków obcych pracujących w naszej szkole. Uczniowie pisali godzinny test leksykalno - gramatyczny, składający się z dwóch części (języka angielskiego i języka niemieckiego). Testy przygotowali nauczyciele pracujący poza terenem naszej gminy, za co serdecznie im dziękujemy. Ideą konkursu było wyłonienie Poligloty Roku – najlepszego ucznia, zarówno z j. angielskiego, jak i j. niemieckiego. Dodatkowo nagrodziliśmy Germanistę oraz Anglistę Roku, czyli uczniów, którzy uzyskali największą liczbę punktów z danego języka. Na nasze zaproszenie odpowiedziało 9 szkół z terenu miasta i gminy Grybów. Tytuł Poligloty Roku 2024 zdobyła Wiktoria Matuła - uczennica Szkoły Podstawowej we Florynce, która została jednocześnie Germanistą Roku 2024. Tytuł Anglisty Roku przypadł Nikoli Fedko ze Szkoły Podstawowej w Wawrzce. Zwycięzcy otrzymali piękne nagrody, które ufundowała Spółdzielnia Uczniowska „Żaczek” działająca na terenie naszej szkoły. Ponadto każdy uczestnik otrzymał dyplom oraz słodki upominek. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wszystkich zachęcamy do dalszej nauki języków obcych, ponieważ bez ich znajomości bardzo trudno jest funkcjonować w dzisiejszym świecie.

GALERIA

Jeśli nie wiesz jak zalogować się do dziennika,
kliknij tutaj

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Formularz logowania

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II we Florynce

Florynka 64
33-332 Florynka
tel. (fax) 18 447 16 22

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.